Rozvoz tovaru zdarma: Bratislava-Ružinov a Nové Mesto, obec Ivánka pri Dunaji a Bernolákovo

Pamlsok Canvit Health Care dog Skin&Coat

€2,30
Skladom

Polomäkký funkčný pamlsok pre psov s náročnou starostlivosťou o kožu a srsť. Popis produktu nájdete nižšie 

Kategória: Naša ponuka

Canvit Health Care dog Skin&Coat 200g - funkčná maškrta s lososom je plnohodnotným zdrojom vitamínov, minerálov, nenasýtených mastných kyselín pre zdravú kožu, lesklú a bohatú srsť s neodolateľnou chuťou. Koža a srsť je prvou ochrannou vrstvou pre telo a iné tkanivá pred vonkajším prostredím. Aby koža mohla plniť svoju ochrannú funkciu, musí mať pre svoj metabolizmus dostatočný zdroj vitamínov, mikroprvkov a aminokyselín ako je biotín, vitamín B2, B3, B5, Zinok a Methionín. Ďalšie dôležité živiny pre zdravú a fungujúcu kožu sú omega-3 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pôsobia protizápalovo. Maškrta Canvit Skin & Coat Health Care Snack zabezpečuje pravidelný prísun vitamínov, minerálov, omega 3 nenasýtených mastných kyselín pre zdravú kožu, lesklú a bohatú srsť, a navyše vášmu psovi skvele chutí.

Pomáha: pri podpore tvorby bohatej a lesklej srsti najmä u výstavných psov, pri obnove srsti behom plznutia a pri tvorbe pevnej rohoviny pazúrikov, pri terapii ochoreniach kože, srsti alebo rohoviny pázurikov.

Odporúčaná denná dávka: 1 - 2 kocky na 1 kg váhy zvieraťa, 10 kúskov obsahuje: vitamíny: biotín 14 mcg, vitamín B3 (Niacínamid) 300 mcg, vitamín B5 (calcium pantothenate) 50 mcg, zinok 1100 mcg, omega 3 nenasýtené mastné kyseliny: (EPA, DHA) 250 mg, kolagén 400 mg a nechtík lekársky 50 mg