Rozvoz tovaru zdarma: Bratislava-Ružinov a Nové Mesto, obec Ivánka pri Dunaji a Bernolákovo!

Bambucké maslo na labky

€6,99
Objednané

Bambucké maslo čisté, nerafinované v 100% BIO kvalite, nielen na labky. Popis produktu nájdete nižšie 

Kategória: Naša ponuka

Bambucké maslo je 100% prírodná ochrana a starostlivosť o labky vášho štvornohého miláčika. Panensky čisté SHEABUTTER Bambucké maslo ochráni labky pred mrazom, ale aj rozpálenými asfaltovými povrchmi

  • Nerafinované - extrahované mechanicky vodou
  • 100% bez prímesí chemických a konzerv. látok
  • Originál - nebielené, neparfumované
  • HAND MADE - Ručne vyrobené
  • Krajina pôvodu: Ghana (Afrika)
  • FAIR TRADE - trieda kvality A

vegan-raw-sheabutter-ico

 V zimnom období chráni vankúšiky pred mrazom, chemickým posypom na chodníkoch a následným vysušením a popraskaním. Nakoľko ide o čistý tuk (neobsahuje žiadnu vodu ani prímesi), nikdy nezamrzne a môžete ho používať i pri extrémne nízkych teplotách.

V prechodnom období chráni labky pred prílišným vlhkom, blatom a pod., ktoré spôsobuje zapaľovanie medzi prstami a mokvanie. Naopak v lete chráni pred horúcimi asfaltovými povrchmi a zvýšeným namáhaním pri dlhších prechádzkach.

Okrem toho, že labky ochráni, obsahuje i veľké množstvo prírodných vyživujúcich zložiek, ktoré udržujú labky i pazúriky v perfektnej kondícii. Je skvelé tiež na suchý ňufák, ušká a pod.

Ak má váš psík nejaké poranenie, odreniny, alebo kožný problém, ošetrujte mu pravidelne postihnuté miesto bambuckým maslom. Obsahuje totiž prírodné protizápalové a dezinfekčné látky, ktoré naštartujú hojivý proces a veľkou mierou prispejú k skorému uzdraveniu. 

Obsah balenia: 50 ml