Rozvoz tovaru zdarma: Bratislava-mestská časť Ružinov a Nové Mesto, Ivánka pri Dunaji a Bernolákovo

Doprava

Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto - cena dopravy v rámci SR je 2,50 € a v rámci ČR je 3,50 €
Objednaný tovar je dopravený na vami vybrané výdajné miesto siete Zásielkovňa. V okamihu expedície zásielky sú vám cez sms a na e-mail doručené informácie o odoslaní a bude vám zaslané číslo zásielky. Po doručení na výdajné miesto budete informovaný cez sms a e-mailom o možnosti vyzdvihnutia. Príde vám heslo pre vyzdvihnutie. Zásielka bude na výdajnom mieste k vyzdvihnutiu 7 kalendárnych dní.
 
Zásielkovňa - najvýhodnejšie doručenie až domov, v rámci celej SR - cena dopravy je 5,90 €
Objednaný tovar je dopravený priamo k vám na vami zadanú adresu. Kuriér vás bude vopred informovať o termíne doručenia.
 
Rozvoz zdarma - mestská časť Bratislava Ružinov, Ivánka pri Dunaji a Bernolákovo. Dovoz na zadanú adresu je možné využiť iba pri úhrade tovaru na bankový účet alebo platobnou kartou vopred.
 
PLATBA:
Tovar Vám môžeme zaslať na dobierku (iba v rámci SR), kedy je za túto službu účtovaný poplatok 2 € (nedá sa využiť pri výbere rozvozu zdarma).  Maximálna výška dobierky je 100 €. Máte však ďalšie možnosti ako zadarmo, pohodlne a tiež bezpečne uhradiť objednávku. Môžete uhradiť platobnou kartou alebo prevodom na náš účet prostredníctvom platobnej brány ihneď po dokončení objednávkového procesu. Ďalšou možnosťou je úhrada tovaru prevodom na náš bankový účet (v takom prípade však tovar bude expedovaný až po pripísaní čiastky na náš účet).